Wieczór Gier i Konkursów

W sobotę 17 września 2016 r. tuż po spektaklu Teatru Politechniki Warszawskiej "Farrago", czyli ok. godziny 21:00 rozpocznie się Wieczór Gier i Konkursów.

Przewidzieliśmy dla uczestników VI KMMP dwa MiNI Konkursy Matematyczne, indywidualny oraz zespołowy.

Obydwa Konkursy będą rozgrywać się jednocześnie, lecz indywidualny będzie rozgrywał się za zamkniętymi zadaniami i będzie polegał na rozwiązaniu zadań testowych zamkniętych wielokrotnego wyboru. W tym miejscu możemy uprzedzić uczestników, że będą to w większości bardzo podchwytliwe zadania :) . Z każdego województwa do zmagań w Konkursie indywidualnym wytypowanych będzie dwóch uczestników.

Do zmagać w Konkursie zespołowym wytypowanych będzie trzech uczestników oraz ich zmagania będziemy wspólnie obserwowali w sali 107 w Gmachu MiNI. By zdobyć punkty w Konkursie zespołowym członek zespołu wojewódzkiego będzie musiał przyjść do Moderatora Konkursu oraz podać odpowiedź do poszczególnego zadania. Aktualne wyniki punktowe województw będą widoczne i ogólnodostępne na rzutnikach w sali 107. Jak najbardziej zachęcamy do kibicowania swoim zespołom!!! Na widowni również nie będzie nudno i uczniowie, którzy zostali by kibicować swoim drużynom również będą mieli szanse wygrać NAGRODY!!!

Ogłoszenie ostatecznych wyników i wręczenie nagród w MiNI Konkursach Matematycznych nastąpi podczas Uroczystego zamknięcia Kongresu, tj. w niedzielę 18 września w godzinach 12:00 - 12:30.

Serdecznie zapraszamy!

Regulamin przeprowadzenia MiNI Konkursów Matematycznych.

MiNI "Biathlon" Matematyczny indywidualny. Zadania.

MiNI "Biathlon" Matematyczny indywidualny. Wyniki.

MiNI "Biathlon" Matematyczny zespołowy. Zadania.

MiNI "Biathlon" Matematyczny zespołowy. Wyniki.